Pracując pomagasz

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. to jedna z największych w Polsce firm pomagających osobom poszkodowanym i ich bliskim. Naszą misją jest pomoc poszkodowanym w uzyskaniu należnych odszkodowań i świadczeń z tytułu wypadków. Nie można zaprzeczyć, że praca, która niesie ze sobą pomoc finansową poszkodowanym, jest niesamowicie satysfakcjonującym zajęciem, tym bardziej, że zaufało nam już 100 000 klientów. To wspaniałe uczucie, móc solidaryzować się z poszkodowanymi, stawać w obronie i troszczyć się o ich dobro. To dzięki nam uzyskują najwyższe odszkodowanie za powstałe krzywdy.

Jak to się odbywa?

W imieniu klientów poszkodowanych w wypadkach, a także ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej.

EuCO dochodzi wszystkich roszczeń pozostających w związku ze zdarzeniem, czyli obok roszczenia z tytułu utraty zdrowia, także np.:

  • roszczenia tytułem utraconego dochodu
  • zwrotu kosztów leczenia
  • zwrotu kosztów dojazdu
  • roszczeniami z tytułu OC

Większość prowadzonych spraw dotyczy wypadków komunikacyjnych ale EuCO zajmuje się wszystkimi zdarzeniami związanymi z polisą OC, w których możliwe jest wskazanie konkretnego sprawcy (np. wypadki przy pracy, w rolnictwie, bezprawne zajęcia gruntów) oraz likwidacją szkód rzeczowych.

Posiadamy własną Kancelarię Radców Prawnych

EuCO jest jedyną firmą odszkodowawczą w Polsce, która posiada własną kancelarię. Kancelaria Radców Prawnych EuCO uzupełnia ofertę o świadczenia usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki temu, nasi klienci mają szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń.

EuCO Homini

Robimy wszystko co możliwe, by nasi klienci czuli się pod pełną, kompleksową opieką. Co ważne, pokrywamy koszty sądowe klientów, które szacunkowo w Polsce (?) wynoszą 4 mln. zł. Wszystko po to, by pomóc tym, których nie stać na prawnika, aby walczyć o swoje prawa w sądzie. Nasi klienci te pieniądze otrzymują z budżetu firmy. Co więcej udostępniamy program EuCO Homini. Oznacza to, że płacimy klientom zaliczki, dzięki którym natychmiast mogą rozpocząć leczenie, zanim jeszcze wystąpimy z roszczeniem do Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Pomagając zarabiasz

Tak więc sam zauważyłeś, że pomagamy naszym klientom na każdym etapie postępowania odszkodowawczego, a co najważniejsze, robimy to profesjonalnie. To właśnie dlatego każdy Agent ma poczucie spełnienia zawodowego i wychodząc z domu, wie, że jego praca jest naprawdę ważna. Jest wiele zawodów i możliwości pomagania innym ludziom, jednak, żadna z nich nie jest tak wszechstronna jak w EuCO. Dlaczego? Ponieważ tutaj pomagamy ludziom na wielu polach, nie tylko zapewniając najwyższe możliwe odszkodowanie, a więc pomoc finansowa, ale również pomoc związana z zaangażowaniem czasu, odpowiednim wyborem opiekuna prawnego, czy nawet wiedzy na temat postępowania. Myślimy o wszystkim, nawet o właściwych badaniach lekarskich, ponieważ  występujemy z roszczeniem po opinii lekarza orzecznika, dzięki czemu nie jesteśmy zdani na łaskę lekarzy z towarzystwa ubezpieczeniowego. To wszystko robimy my, podczas gdy klient może spać spokojnie

Przeczytaj teraz co wyróżnia firmę EuCO S.A.