Rumunia 2013

Rumunia

EuCO S.A. to firma, którą cechuje dynamiczny rozwój w całej Europie. Swoje oddziały prowadzi już w Czechach, na Węgrzech oraz na Słowacji, a teraz także w Rumunii. Polscy Agenci i Managerowie zainteresowani rozwojem swoich struktur w Rumunii mieli okazję odwiedzić siedzibę firmy w Bukareszcie i osobiście podpisać umowę agencyjną dotyczącą współpracy.

To dlatego wraz z grupą Dyrektorów EuCO postanowiliśmy przy okazji spędzić czas w ciekawy sposób i zorganizować wspólną podróż. Zaplanowaliśmy podróż, ustaliliśmy datę, zabraliśmy ze sobą dobry humor i uśmiech, by 26 sierpnia o godzinie 4 rano rozpocząć podróż. Czekała nas długa podróż z Legnicy do Bukaresztu, a także powrót. Cała trasa liczyła 3386 km, które zajęło nam dokładnie 42 godziny drogi wraz z postojami i posiłkami. Wkrótce dotarliśmy na miejsce, gdzie okazało się, że Rumunia jest pięknym krajem, a ludzie są przyjaźni i bardzo otwarci.

Tym razem jednak wycieczka nie była typowo wypoczynkową wyprawą jak inne opisywane na stronie. Miała na celu oficjalne rozpoczęcie współpracy na terenie Rumunii. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro w Polsce mieszka liczne grono imigrantów pochodzących z Rumunii, a to doskonały pierwszy krok, aby biznes funkcjonujący tu, na terenie naszego kraju, z powodzeniem przenieść za granicę. Wystarczy porozmawiać z mieszkańcami naszego kraju pochodzącymi z Rumunii, aby poczuć jak wdzięczni są za szansę, którą otrzymują przy współpracy z EuCO. Co więcej, prawo w Rumunii jest podobne do Polskiego, czego przykładem jest wypłata odszkodowań na podobnym poziomie. Fakty mówią same za siebie – sukces jest na wyciągnięcie ręki.

Wycieczka okazała się pełnym sukcesem i wspaniałą kilkudniową przygodą, podczas której odwiedziliśmy piękny kraj. Powoli zapuszczamy w nim korzenie nowych oddziałów naszej firmy, a co najważniejsze, po raz kolejny wyruszyliśmy w podróż razem z najskuteczniejszymi liderami EuCO. Jeśli chcesz być najlepszy, współpracuj i otaczaj się lepszymi od siebie, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą, więcej informacji w jaki sposób rozpocząć budowę swojego biznesu udzielę podczas rozmowy indywidualnej.

Zapraszam do kontaktu.