Przeczytaj Opis i Poznaj Dyrektorów Generalnych

Dominik Skoczek

Dyrektor Generalny Dominik Skoczek

Kiedy po raz pierwszy spotkałem Dominika, jego działalność zarobkowa sprowadzała się do handlu używanymi samochodami. Kiedy zacząłem z nim rozmawiać, okazało się, że jego historia jest naprawdę niezwykła. Obecnie jest w pełni kompetentnym Top Managerem należącym do Rady Programowej i gwarantuję, że nie znalazł się tu przez przypadek. Prowadzi również własne biuro w Legnicy.

Regularnie podróżuje w ramach dodatkowych nagród EuCO otrzymywanych z tytułu wyników. W tym roku wygrał w dwóch kategoriach, „Najlepszy Agent” oraz „Najlepszy Manager”.

Jest jednym z najlepszych w całej strukturze EuCO liczącej ponad 15.000 agentów w całej Polsce.Więcej na temat Dominika Skoczka możesz przeczytać na stronie: www.dominikskoczek.pl

Dyrektor Generalny Jarosław Murawski

Jarosław Murawski jest świetnym przykładem osoby, która pewnego dnia podjęła decyzję o zmianie swojego życia. W swojej karierze zawodowej pierwsze kroki dosłownie i w przenośni stawiał jako listonosz. Kiedy już „przeszedł swoje”, podjął nowe wyzwania jako pracownik banku. Obecnie Dyrektor Generalny EuCO S.A.

Co więcej, pokonał drogę od listonosza do obecnego stanowiska w 2 lata. Regularnie uczestniczy w wyjazdach zagranicznych sponsorowanych przez EuCO z tytułu osiągnięć indywidualnych. W tym roku dominował aż w dwóch kategoriach: jako „Najlepszy Agent” oraz „Najlepszy Manager”.

Jednym z jego podopiecznych jest Sławomir Troczka – młody i bardzo ambitny Dyrektor, otworzył biuro w Dzierżoniowie.

Jarek Murawski z autem
portret portfolio

Dyrektor Generalny Kordian Rekowski

Kordian Rekowski jeszcze niedawno pracował w Anglii jako menadżer w restauracji. Będąc niepewnym swojej przyszłości, pewnego dnia podjął decyzję o powrocie do polski.

Od razu rozpoczął pracę w EuCO, dzięki czemu w krótkim okresie czasu stworzył bardzo ambitny i dynamiczny zespół. Jednocześnie spełnia swoje marzenia, studiując przez ostatnie 3 lata w Warszawskiej Szkole Filmowej Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego w Warszawie. Podczas gdy Kordian Rekowski spełnia swoje marzenia, jego zespół zapewnia mu utrzymanie.


Dyrektor Generalny Radosław Engielgard

Radosław Engielgard miał sporo szczęścia w życiu. Już od najmłodszych lat pomagał podczas pracy swoim rodzicom w sklepie. Bardzo szybko nauczył się wzorowej obsługi klienta, budowania relacji i zamykania sprzedaży. Nic dziwnego, skoro mógł podpatrywać własnych rodziców, którzy robili to od lat. Tym bardziej chętnie przekazali swoje umiejętności i doświadczenie synowi. Te umiejętności pomogły, by już w wieku 24 lat zostać Dyrektorem w EuCO. Pracując nadal w sklepie nie miałby szans na spełnienie swoich marzeń.

Dzięki pracy w EuCO odhacza z zapisanej przez siebie listy marzenia jedno po drugim.

Radek Engielgard z Autem
Krzysiek Wąsik z autem

Dyrektor Generalny Krzysztof Wąsik

Krzysztof Wąsik, to kolejna osoba, która wyjechała za pieniędzmi do innego kraju. Krzysztof Wąsik również jest człowiekiem bardzo ambitnym, dlatego zamieszkał do Hiszpanii, gdzie pracował jako doradca w nieruchomościach. Krzysztof wrócił do Polski, by odnaleźć się w EuCO S.A.

Sam mówi o sobie „to jest moje miejsce, teraz jestem tu gdzie powinienem być od zawsze”.

Obecnie posiada biuro we Wrocławiu.

 


Dyrektor Marcin Fraczek

Marcin Frączek sprzedawał odkurzacze w systemie MLM. Jeden z nich sprzedał prezesowi firmy EuCO. Od tej pory minęły zaledwie 2 miesiące, gdy w pełni się przebranżowił, rzucił dotychczasową pracę i zaczął pracować tylko w EuCO.

Stanowisko Dyrektorskie wypracował w ciągu jednego roku. W swojej strukturze posiada niezwykle prężnie działający zespół na terenie całej Polski.
Prowadzi również swoje biuro we Wrocławiu przy ulicy Łódzkiej 10.

Marcin Frączek