Poznaj także sylwetki wybranych Dyrektorów

Dyrektor Rafał Stawowy

Rafał Stawowy był bardzo pewny siebie, wypisując mandat jednemu z moich Liderów. Opłacało się przekroczyć dozwoloną prędkość, ponieważ mandat zwrócił się z nawiązką. Rafał Stawowy pracował w Policji. Z EuCO spotkał się około 3 lat temu.

Przeanalizował swój dalszy rozwój oraz możliwości awansu w ówczesnej pracy, dzięki czemu szybko podjął decyzję. Od tej pory Rafał pracuje wyłącznie w EuCO. Jest Laureatem konkursu „Kenia 2012”.

Rafał Stawowy
guban

Dyrektor Przemysław Guban

Przemysław Guban doskonale znał system dystrybucji MLM. Był ambitnym i aktywnym przedsiębiorcą reprezentującym firmę FM Group. Realizując własne plany rozwoju grupy partnerów zaprosił na spotkanie jednego z Liderów EuCO. Przedstawił swoją propozycję oraz dostępne możliwości. Rozmowa nieco się przedłużyła, ponieważ po pokazaniu planu marketingowego, wysłuchał propozycji Lidera EuCO.

Zderzenie dwóch światów było tak mocne, że tak inteligentna osoba jak Przemysław nie mogłaby podjąć innej decyzji.
Od tej pory jest aktywnym agentem EuCO, a  FM Group traktuje jako dorywcze zajęcie. Buduje swój zespół od 1,5 roku na terenie województwa lubuskiego.
Obejmuje stanowisko Dyrektora.

Dyrektor Jakub Górny

Jakub Górny to młody 23 letni, niezwykle ambitny przedsiębiorca. Kiedy zobaczył możliwości, które oferuje mu współpraca z EuCO postanowił dać sobie szanse. Nie pomylił się, a obecnie rozwija swoją strukturę szczególnie w miastach takich jak Olsztyn, Warszawa i Kraków.

Wszystko wskazuje na to, że osiągnie swój cel pobicia rekordu, jakim jest  zostanie najmłodszym Dyrektorem Generalnym w EuCO, który obecnie należy do mnie. Trzymam za niego kciuki i wierzę, że mu się uda.
www.szkody-rzeczowe.pl

Jakub Górny
Sławek Troczka z autem

Dyrektor Sławomir Troczka

Sławomir Troczka jest młodym, 25 letnim mężczyzną. Swoją karierę zawodową rozwijał w pracy na etacie, a konkretnie jako pracownik poczty w Świdnicy.

Z Europejskim Centrum Odszkodowań jest związany od 2,5 roku. Dzięki ogromnej ambicji i zaangażowaniu tworzy swoje zespoły szczególnie w rejonie Kotliny Kłodzkiej. Równocześnie prowadzi biuro w Dzierżoniowie.

Przeczytałeś już kilka historii, a teraz dowiedz się co możesz zrobić żeby za kilka lat tak samo jak oni odnieść sukces i znaleźć się wśród Dyrektorów EuCO S.A.