Poznaj również kilku Dyrektorów Regionalnych

Zbyszek MAzura


Dyrektor Regionalny Zbigniew Mazura

Mocną stroną Zbigniewa Mazura od zawsze było pilnowanie tego, aby wszystko było na właściwym miejscu. Szczególnie dbał o to, aby wszyscy w jego strukturze byli dobrze zorganizowani i nikt nie uciekał. To dlatego, że zanim spotkał się z marketingiem sieciowym, był strażnikiem więziennym.

Zbigniew Mazura przeszedł na emeryturę po zakończeniu służby więziennej, by zaledwie w jeden rok awansować na stanowisko Dyrektora. Po piętnastu latach ciężkiej pracy i wczesnego wstawania, w końcu może się wyspać, a na dodatek kocha to co robi.Dyrektor Regionalny Adam Juniszewski

Adam Juniszewski od zawsze był osobą, która nade wszystko stawiała wykształcenie i naukę. Gdyby miał być jednym z bohaterów książki Roberta Kiyosaki, z pewnością zostałby wcielony w rolę „biednego ojca”. To dlatego, że od lat piastował posadę państwową pracując jako nauczyciel. Aby żyć na godnym poziomie, dorabiał jako korepetytor. Prowadził również własną księgarnię. Z czasem założył także firmę oferującą usługę tłumaczenia. Otarł się również o stanowisko bankowe jako Przedstawiciel Handlowy.

Po spotkaniu z EuCO bardzo szybko zaangażował się na tyle mocno, by po 6 miesiącach podjąć decyzję o zamknięciu wszystkich biznesów. Od tej pory jego jedynym i w pełni wystarczającym źródłem utrzymania jest właśnie Europejskie Centrum Odszkodowań S.A.
www.nawszelkiwypadek.eu | www.wparzeposukces.pl

Adam Juniszewski