Pewny siebie Lider

Obecnie zajmuję stanowisko Dyrektora Generalnego i prowadząc grupę ponad 2.000 współpracowników, których pozyskałem, wyszkoliłem i pokazałem jak zarabiać poważne pieniądze. Jestem jednym z tych, który działa jak magnez na innych przedsiębiorców. Każdy chce przebywać w moim towarzystwie, uczyć się ode mnie, podglądać metody pracy oraz chłonąć pozytywne nastawienie, charyzmę. Każdej z tych osób chętnie pomagam, wspieram i motywuję, oddając cząstkę siebie, ponieważ ich sukces jest również moim sukcesem. Prywatnie mam najwspanialszą żonę  Joasie i rocznego syna Krzysia. Jestem aktywny charytatywnie i wspieram szereg organizacji nie tylko finansowo, ale również własną pracą i poświęconym czasem.

Czy Ty też jesteś człowiekiem sukcesu, pewnym siebie, osiągającym zaplanowane cele i konsekwentnie dążącym do oczekiwanego rezultatu przedsiębiorcą? Jeśli tak jest, to gratuluję, a także uważam, że jesteśmy tacy sami. Być może prowadzisz własną działalność, lub po prostu obejmujesz wysokie stanowisko w korporacji. Może odnosisz sukcesy zarabiając godne pieniądze, ale czy jesteś szczęśliwy i w pełni realizujesz własne możliwości? Jeździsz komfortowym samochodem? Parkujesz go przed własnym przestronnym domem? Spędzasz wakacje w egzotycznych krajach? Czy udało Ci się osiągnąć to w ciągu 18 miesięcy?

Uważam, że właśnie teraz jest ten czas, żeby wziąć sprawy w swoje ręce. Widziałem znajomych pracujących na wysokich szczeblach kariery zawodowej, którym tylko wydawało się, że dużo zarabiają ciesząc się pewną posadą i stałym dochodem. Krótko po tym, byli zwalniani z pracy. Znam wielu przedsiębiorców, których sukcesy mogłem wymieniać godzinami, do czasu aż nastąpiła zmiana koniunktury. Dziś pracują za najniższą średnią krajową. Dlatego nie ważne na jak wysokim szczeblu drabiny jesteś jeśli stoi ona przy niewłaściwej ścianie.

Nie wiem gdzie bym teraz był gdybym kilka lat temu nie wykorzystał swojej szansy. Nie miałem już nadziei, nie miałem pieniędzy, ale miałem w zasięgu ręki pomocną dłoń, którą chwyciłem.

Nic w życiu nie dzieje się przypadkiem, dlatego ja dziś wyciągam rękę do Ciebie, ponieważ wiem, również Ty trafiłeś na moją stronę z jakiegoś powodu, dlatego przeczytaj czym się zajmuję, a być może odnajdziesz właściwą ścianę, o którą oprzesz swoją drabinę kariery, by dojść na szczyt w czasie krótszym niż 18 miesięcy