Działalność charytatywna

Niesienie pomocy innym to wspaniałe uczucie, dlatego pomagam praktycznie na każdym kroku, nie tylko partnerom biznesowym w uzyskaniu jak największych dochodów, ale również charytatywnie. Uważam, że wsparcie osób które tego najbardziej potrzebują jest wspaniałym czynem, ponieważ dla tych ludzi, nawet najdrobniejsze pomoc wiele znaczy. Tak na prawdę liczy się każda wyciągnięta dłoń, a wystarczy mieć odrobinę chęci i pozytywne nastawienie, by sprawić komuś wiele radości i ulżyć w cierpieniu.

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio komuś pomogłeś? Wrzuciłaś kilka złotych do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? A może pomogłaś przejść przez jezdnię niewidomemu? Pozbierałaś zakupy, które wysypały się z torby starszej osoby? Przypomnij sobie jakie to cudowne uczucie pomagać komuś oraz jaka napawała cię wówczas satysfakcja. Jeśli lubisz to uczucie, a wierzę, że właśnie tak jest, to jestem pewien, że mamy wspólny cel!

Pomagam w realizowaniu pasji

Slajder Charytatywnie

Piotr Ziętal jest 37 letnim mieszkańcem Legnicy. Piotra wyróżnia ogromne zamiłowanie do kolarstwa, które zdążył już zaszczepić wśród wielu Legniczan. Część z nich porzuciła zatruwające środowisko samochody, by podróżować na przysłowiowych dwóch kółkach, w tym również ja. Pasja Piotr nadaje sens jego życiu, niestety po skrupulatnym przeliczeniu kosztów i przeanalizowaniu możliwości, okazało się, że jest zbyt droga by mógł ją kontynuować. Kwestie finansowe wygrały z marzeniami.

Zamiłowanie Piotra do kolarstwa, to wszystko co ma w swoim życiu. Jestem pełen podziwu dla ludzi kochających całym sercem to co robią. Ponieważ nie stać go było na zrealizowanie swoich marzeń, zasponsorowałem jego dwie wyprawy rowerowe po Europie. Dzięki drobnemu wsparciu, Piotr przejechał rowerem przez kraje takie jak Chechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, a ja wiem, że pomogłem w realizacji marzeń kolejnej osobie napotkanej na mojej drodze.

Pomagam każdemu kto docenia pracę zespołową

(zdjęcie całego zespołu w strojach) W niewielkiej miejscowości pod Legnicą, zespół o nazwie Bieniowiczanka Bieniowice próbuje dorównać piłkarskim stadionom świata. Niestety, zanim kibice będą mogli podziwiać piłkarzy wbiegających z werwą na zieloną murawę, ci utalentowani zawodnicy muszą mieć jednolite stroje.

Zdaję sobie sprawę, jak ważną rolę w osiąganiu sukcesu stanowi współpraca między ludźmi. Zespół osób posiadających wspólny cel może być nie do powstrzymania, zarówno w biznesie jak i w każdej innej dziedzinie życia, również na murawie piłkarskiej. Postanowiłem docenić zapał i hart ducha graczy, dlatego wsparłem zespół wspaniałych ludzi, kupując całej drużynie stroje sportowe. Jak Ci się podobają?

Pomagam Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

(zdjęcie) Wielka Orkiestra Świąteczne Pomocy raz do roku zbiera fundusze na szczytny cel charytatywny. Na jej czele stoi Jerzy Owsiak, prawdziwy lider, który jest niedoścignionym wzorem w niesieniu pomocy potrzebującym i już zawsze będzie kojarzył się nam wszystkim z niesieniem pomocy.

Na pewno sam bierzesz udział w WOŚP wrzucając do puszki tyle ile możesz. Odbierasz w zamian czerwone serduszko, które naklejasz w widocznym miejscu. Każdy pomaga na tyle, na ile jest w stanie. Niektórzy ofiarują więcej, inni mniej. Firma EuCo od lat jest w czołówce, licytując Złote Karty i serduszka, które w 2013 roku wylicytowała z numerem 1 za kwotę 150 tys. zł. Dołożyliśmy jeszcze kilka znaczących kwot, wygrywając licytację wielkiej maskotki  – EuCusia, koszulki z podpisami znanych aktorów i wielu innych przedmiotów.

Pomagam każdemu kto pomaga innym

DSCF4270

Wyobraź sobie, że wśród nas żyją prawdziwi bohaterowie, o których nie słyszymy na co dzień w wiadomościach. Mimo to, są tuż obok nas, by każdego dnia zjawiać się na ratunek ludziom potrzebującym pomocy. Właśnie takimi bohaterami są strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszotary.

Pomagam każdemu, kto ryzykuje własnym życiem, niosąc pomoc innym. Strażacy z OSP Rzeszotary nie raz udowodnili, że posiadają ogromne serce, ryzykując własnym zdrowiem. Kask to jeden z podstawowych elementów ekwipunku każdego strażaka, który chroni głowę przed niebezpieczeństwem. To właśnie dlatego wszyscy strażacy otrzymali w prezencie bezpieczne kaski, by żadnemu z nich nie stała się krzywda, podczas niesienia pomocy innym.

Ty też możesz pomóc

Jestem przekonany, że Ty też masz ogromne serce. Zapraszam Cię, abyś przyłączył się do pomocy charytatywnej. Swoją obecnością możesz pomóc wielu osobom.
W dodatku, charytatywność to również ogromna satysfakcja, a więc wyobraź sobie już teraz, jak cudownie poczujesz się niosąc pomoc potrzebującym.

Jeśli chcesz wesprzeć działalność charytatywną za pomocą datków będziemy wdzięczni za każdą kwotę przesłaną na numer konta:

Fundacja EuCO DZIECIOM

KRS: 0000304686
NR KONTA: 51 1910 1048 2404 0129 4657 0001


Nr. tel. 501 571 604
e-mail: n.rekowski@euco.pl
Dołącz do nas i pomóż tym, którzy tego potrzebują.

Norbert Rekowski