Wielka Flota

W ramach wyników pracy masz prawo do uczestniczenia w programie samochodowym nazywanym Wielką Flotą. Na pewno zdajesz sobie sprawę, że samochód stanowi ważne narzędzie pracy, ponieważ dzięki niemu można szybko, komfortowo i bezpiecznie dotrzeć do klienta. Samochód służbowy był jednym z kluczowych elementów podczas rozwoju mojej organizacji, czego dowodzi fakt, że w mojej strukturze jeździ rekordowa ilość samochodów.

sesja wygłupy z autami 1

Doskonale wiem co należy zrobić aby szybko otrzymać samochód do własnej dyspozycji, dlatego zamiast zanudzać Cię suchymi informacjami na ten temat, najpierw opowiem Ci jak to było w moim przypadku. Byłem pierwszym Managerem w EuCO, który skorzystał z programu samochodowego. Wystarczyło zaledwie 12 miesięcy pracy, aby odebrać prosto z salonu nowego Volkswagena Passata B6 w kolorze czarnym i z aluminiowymi felgami. Doskonale pamiętam chwilę gdy wsiadałem do niego po raz pierwszy. Dotyk i zapach jasnej skórzanej tapicerki, wbudowana nawigacja i wiele innych udogodnień. Po dwóch latach przesiadłem się do wówczas najnowszego Audi A8 z mocą 343 koni mechanicznych, w najlepiej wyposażonej wersji. Z tej perspektywy, możliwości oferowane przez EuCO wydają się być czymś niesamowitym, ponieważ nie każdy Przedstawiciel Handlowy w wieku 27 lat porusza się tej klasy samochodem.

Pewnie zastanawiasz się jak to wszystko jest możliwe i dlaczego w prowadzonym przeze mnie zespole jest obecnie aż 14 aut. To wszystko działa na bardzo prostej i klarownej zasadzie, dzięki czemu w mojej flocie dominują wysokiej klasy samochody jak VW Passaty, VW Jetty, Audi A4, A6, A8, BMW 5 oraz Alfa Romeo. Każdy z Managerów kupuje takie auto, jakim chce jeździć. Każdyz nich jest leasingobiorcą i w przyszłości zostanie właścicielem auta, a EuCO opłaca raty.

Firma EuCO przy odpowiednim poziomie kariery Managera opłaca raty leasingowe za samochód, czego przykładem jest:

MArcin Fraczek z autem

Marcin Frączek, który potrzebował zaledwie 8 miesięcy, by kupić dla siebie wymarzone Alfa Romeo.

Radek Engielgard z Autem

Radosław Engielgard już po 9 miesiącach jeździł nowym BMW serii 5, z mocą prawie 300 koni mechanicznych pod maską.

To wszystko jest bardzo proste. Wystarczy przyłożyć się do pracy przez parę miesięcy, by móc cieszyć się przywilejem posiadania nowoczesnego auta i związanych z nim udogodnień, często niemożliwych do osiągnięcia przez całe życie dla wielu ludzi. Zadaj pytanie sam sobie, ile znasz osób, które wyjeżdżają najnowszym modelem prestiżowej marki z salonu regularnie co dwa lata? Zastanów się przez chwilę i policz te osoby. Zadzwoń do każdego z nich i spytaj jak długo na to pracowali. Zadaj pytanie, czy gdyby mieli szansę osiągnąć to samo w ciągu roku pracy, czy zrobiliby to, zamiast tej pracy którą wykonują obecnie? Gwarantuję, że będą zainteresowani informacjami jak można osiągnąć to tak szybko.

Uwaga: zaproś ich na spotkanie informacyjne, ponieważ mogą to być Twoi pierwsi współpracownicy.

rm

Teraz już wiesz jakie to wspaniałe uczucie posiadać najlepszej klasy auto. Dowiedz się jak wspaniale jest należeć do Rady Managerskiej – grupy najlepszych Managerów w Polsce.