Szkolenia

Pełny dostęp na wyciągnięcie ręki do dedykowanych branży szkoleń, wykładów i warsztatów praktycznych, budujących rozwój osobisty. Z mojego doświadczenia wynika, że osoby, które kładą nacisk na doskonalenie umiejętności osobistych, osiągają najlepsze wyniki i najszybciej wypracowują stanowiska Dyrektorskie.

W odróżnieniu od standardowych szkoleń dostępnych na rynku szkoleniowym, w innych firmach MLM czy nawet innych struktur w EuCO, tutaj szkolą praktycy z największym doświadczeniem pracujący na co dzień w terenie. Opowiadają o swoich doświadczeniach i sposobach pozyskiwania klientów. Przekazują skuteczne techniki wypracowane na podstawie setek przeprowadzonych rozmów, podpisanych umów, a także osobistych sukcesów i porażek. Wyobraź sobie jak przechodzisz kurs w małym kameralnym gronie, dzięki czemu jest on skuteczniejszy. Prowadzi go doświadczony Manager szkoleniowiec, który potrafi wydobyć z Ciebie to co najlepsze po to, by uzmysłowić Tobie jak wielkie atuty posiadasz, a następnie wskaże drogę jak je spożytkować do osiągnięcia najlepszych wyników. Właśnie tak wygląda szkolenie pod moim okiem.

Kolejnym krokiem jest kompleksowy coaching indywidualny prowadzony w terenie. Wspólnie ze swoim trenerem osobistym przejdziesz pełny proces przygotowawczy, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie wykonywać wszystkie zadania we własnym zakresie i na profesjonalnym poziomie. Coaching jest podzielony na 3 etapy. Podczas pierwszego z nich staniesz się bacznym obserwatorem wzorowych zachowań swojego trenera podczas obsługi klientów. Drugim etapem jest Twoja praca, podczas której głównym celem jest wychwycenie wszystkich słabych stron i niedociągnięć. W trzecim etapie możesz pracować już niemal samodzielnie będąc pod obserwacją trenera, z uwzględnieniem  konsultacji, dzięki czemu wyszlifujesz w sobie wszystkie niezbędne umiejętności.

Upewnijmy się, że zdajesz sobie sprawę w jakim zakresie zadań największy wpływ wywierają szkolenia i w jaki sposób wpływają na Twoją pracę:

  • wiedza i praktyczne umiejętności poszukiwania potencjalnych klientów
  • opracowanie najlepszej dla Ciebie drogi dotarcia do klientów
  • skuteczna obsługa klienta i prawidłowy proces przekonania do oferty
  • prawidłowy proces kompletowania dokumentów
  • wzorowa obsługa posprzedażowa
  • proces budowania rynku wtórnego
  • budowanie długoterminowego rynku opartego o polecenia i rekomendacje
  • skuteczne budowanie zespołu Managerów
  • metody budowania zespołu złożonego z zadowolonych klientów
  • i wiele innych


Z przeprowadzonych przeze mnie oraz moich współpracowników obserwacji wynika, że sukcesy osiągają tylko te osoby, które regularnie uczestniczą w szkoleniach.

To dlatego, że kluczowym elementem jest wiedza jaką przekazują praktycy. Ogromny wpływ wywiera również sama obecność, ponieważ sprzyja wymianie informacji
i doświadczeń między Managerami. Działa również niezwykle pobudzająco i motywuje do jeszcze cięższej pracy.

Szkolenia

Zastanawiasz się jakie osiągają sukcesy osoby, które kładą nacisk na szkolenia?

Ścieżka kariery osoby szkolącej się wygląda dokładnie w ten sposób:

Pierwsze kroki → Manager → Stanowisko Dyrektora → własne auta opłacane przez EuCO → Stanowisko Dyrektora Regionalnego → regularne wyjazdy zagraniczne → Rada Managerska → Stanowisko Dyrektora Generalnego → zarządzanie dużymi strukturami → zarządzanie dochodami pasywnymi → rozwój jako trener i szkoleniowiec.

Teraz przekonaj się jak ważnym ogniwem Twojego biznesu może być biuro