Rada Menadżerska


Rada Managerska powstała dokładnie w październiku 2009 roku, a wraz z nią narodziła się idea 5 kroków. Po dwóch latach idea 5 kroków została oficjalnie wprowadzona do EuCO S.A., a także spółek zagranicznych.

rm

Rada Managerska została założona wspólnie przez grupę ludzi, którzy stwierdzili, że chcą mi zaufać i w pełni zaangażować się w pracę w EuCO. Mam ogromną przyjemność przewodzić jej i wyznaczać kierunki rozwoju, ale tak naprawdę, jest to w pełni demokratyczna organizacja, dlatego wszelkie decyzje podejmujemy wspólnie. Rada Menadżerska łączy w sobie sferę zawodową i prywatną. Organizujemy wspólne spotkania, wyjazdy i specjalne szkolenia z serii „Akademia Menadżera”. Regularnie odbywamy wyjazdy integracyjne, a weekendowe podróże w góry na narty, czy na kajaki stały się już tradycją. Organizujemy również spotkania organizacyjne, podczas których ustalamy czego potrzebujemy ze strony zarządu spółki, aby móc jeszcze efektywniej wykorzystywać czas naszej pracy.

Muszę przyznać, że wiele osób jest pozytywnie zaskoczona, gdy dowiaduje się, że ma prawo należeć do Rady Managerskiej mającej wpływ nawet na postawę zarządu całej spółki. Przypomnij sobie kiedy ostatnio radziłeś zarządowi firmy z którą współpracujesz, lub w której pracujesz, jak ma postąpić? Kiedy przekazywałeś informację czego oczekujesz? Czy w ogóle taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce? Tutaj właśnie tak jest, ponieważ każdy z nas jest traktowany z ogromnym szacunkiem, jak równy sobie partner.

Na początku było nas zaledwie ośmiu, a ze względu na niesamowite efekty pracy, nazywano nas Golden Team. Z czasem zespół się poszerzył, przez co obecnie jest nas już czternastu. Każdy ma prawo się tu znaleźć spełniając pewne kryteria, a ilość miejsc nie jest ograniczona, jak w tradycyjnej hierarchii, gdzie może być tylko jeden szef, maksymalnie kilku dyrektorów i kilku kierowników. Tutaj jesteśmy równi sobie i z otwartymi rękoma witamy nowych członków. Chciałbyś móc przekonać się na własnej skórze jak to jest móc do nas dołączyć?

Domyślam się, że jesteś ambitną osobą i zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby znaleźć się w Radzie Managerskiej. Z reguły do Rady mogą wejść moi bezpośredni Managerowie. Kandydaturę musi zaakceptować i poprzeć reszta członków Rady. Chęć należenia do Rady jest indywidualną decyzją każdego zainteresowanego Managera. Jednak, aby móc złożyć kandydaturę, w pierwszej kolejności należy spełnić podstawowe kryterium, jakim jest osiąganie wyniku złożenia minimum 20 spraw miesięcznie przez okres pięciu miesięcy z rzędu. W roku 2012 do rady dołączyły 3 osoby.

 EKSTRAKLASA-RADY-MENADZERSKIEJ

2014-09-23_142641

Obecność w Radzie w znakomity sposób przekłada się na ponadprzeciętne wyniki pracy oraz rozwój osobisty. Obecność w Radzie to tak jak wspomniałem wcześniej, doskonała atmosfera w postaci wspólnej integracji, wyjazdów spotkań i relacji przyjacielskich. Kolejnym ważnym ogniwem jest zestaw szkoleń, który jest dostępny jedynie dla uczestników. Jest on dostępny nie dlatego, że ukrywamy coś przed całą organizacją. Szkolenia, o których teraz czytasz dotyczą planowania długoterminowego i strategicznego, mającego wpływ na całą organizację.

Kontakt z najlepszymi, najbardziej ambitnymi i utalentowanymi Managerami w Polsce to również niesamowita motywacja, a także poczucie przynależności.
W imieniu wszystkich członków Rady Programowej życzę Ci, abyś jak najszybciej mógł w pełni poczuć się jednym z nas.

W skład wchodzą:

  1. Norbert Rekowski 501 571 604 n.rekowski@euco.pl
  2. Dominik Skoczek 601 730 001 d.skoczek@euco.pl
  3. Jarosław Murawski 733 666 222 j.murawski@euco.pl
  4. Sławomir Troczka 609 943 770 s.troczka@euco.pl
  5. Zbigniew Mazura 693 855 107 z.mazura@euco.pl
  6. Przemysław Guban 501 020 374 p.guban@euco.pl
  7. Kordian Rekowski 889 966 301 k.rekowski@euco.pl
  8. Jakub Górny 883 433 322 j.gorny@euco.pl | www.szkody-rzeczowe.pl
  9. Adam Juniszewski 509 510 998 a.juniszewski@euco.pl | www.nawszelkiwypadek.eu | www.wparzeposukces.pl
  10. Rafał Stawowy 606 978 086 r.stawowy@euco.pl
  11. Krzysztof Wąsik 796 846 888 k.wasik@euco.pl
  12. Marcin Frączek 535 780 980 m.fraczek@euco.pl
  13. Radosław Duda 504 214 673 r.duda@euco.pl
  14. Marcin Zontek 505 977 376 m.zontek@euco.pl

Zacznij od pierwszego kroku – po prostu do mnie zadzwoń.

Norbert Rekowski
Tel. 501 571 604
n.rekowski@euco.pl