Biuro

Jakby tego było mało, do Twojej dyspozycji udostępniamy biura, z których możesz korzystać kiedy tylko zechcesz. Jesteśmy jedyną firmą MLM, a także jedyną strukturą w jakimkolwiek marketingu sieciowym, która zapewniła swoim partnerom biuro.

Wyobraź sobie, jak wchodzisz pewnym krokiem do nowoczesnego, bardzo dobrze wyposażonego pomieszczenia o powierzchni 100 m kwadratowych. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyłożone wyciszającymi dywanami z wygodnymi eleganckimi biurkami. Możesz zaprosić klientów na wygodne czarne fotele ze srebrnym wykończeniem. Siadacie przy dużym biznesowym stole i rozmawiacie o współpracy, podpisujecie umowę. Wszyscy są zadowoleni, klient otrzyma niebotyczne odszkodowanie, a Ty rośniesz w siłę pnąc się w strukturze i zarabiając coraz więcej, w dodatku w coraz przyjemniejszy i wygodny sposób. Partnerzy patrzą z podziwem, gdy raz po raz pojawiasz się z coraz grubszym segregatorem podpisanych umów. W końcu sami zauważają i zadają pytania: to nowa teczka? Nowy garnitur? Nowy kostium, buty na obcasie i torebka? Dumnie odpowiadasz „TAK”.

Opiszę Ci teraz moją osobistą historię która wydarzyła się w 2012 roku. Siedziałem w biurze i planowałem swój harmonogram pracy w kalendarzu, gdy wszedł ktoś prosto z ulicy. Był to wysoki, dobrze ubrany mężczyzna w wieku około 25, może 27 lat. Przechodził obok biura, zobaczył logo i nagle przypomniał sobie o wypadku który zdarzył się 7 lat temu. Jeszcze tego samego dnia podpisaliśmy umowę. Za pieniądze z odszkodowania pojechał na Dominikanę z dziewczyną.

Pewnie zastanawiasz się skąd wiem, że wspomniany wcześniej mężczyzna wyjechała na wakacje na Dominikanę? Ponieważ po powrocie zadzwonił do mnie i spytał czy mógłby zostać współpracownikiem. Sam się przekonasz, że ponad 50% klientów wraca do nas jako partnerzy, którzy chcą z nami współpracować. Widzą korzyści, które otrzymali jako klienci. Są świadomi tego, że pomagamy i jesteśmy solidni. Nic więc dziwnego, że chcą z nami współpracować i oferować tę samą usługę innym poszkodowanym w wypadkach.

Czytając tę krótką historię pewnie już się domyślasz jak bardzo ułatwione jest Twoje zadanie. Jak bardzo komfortowe warunki posiadasz. Ludzie przychodzą do nas wprost z ulicy i sami chcą podpisać umowę o współpracę lub umowę o pomoc w walce o odszkodowanie. Ta historia może być opisem Ciebie za kilka tygodni. Tylko tyle wystarczy by rozpocząć budowanie swojego własnego sukcesu. Teraz tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, czy staniesz  bohaterem powyższej historii w przyszłości.

Biuro pomaga w wielu aspektach działalności, ponieważ jest:

  • stacjonarnym miejscem pracy
  • komfortowym lokalem do obsługi klienta
  • miejscem przeprowadzania rekrutacji
  • dopasowane do prowadzenia szkoleń
  • przestrzenią do przygotowywania wystąpień
  • siedzibą spotkań Rady Managerskiej

Spytaj mnie o lokalizację biur na terenie Polski pisząc na adres n.rekowski@euco.pl

A teraz zobacz jak szybko i komfortowo możesz dostać się do klienta, który czeka na Twoją pomoc.