Dlaczego MLM?

W zakładce „O mnie” przeczytałeś już kim jestem i poznałeś moją historię. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć to co przeczytasz teraz.

W swojej karierze zawodowej podążałem wszystkimi możliwymi ścieżkami. Dorabiałem od zlecenia do zlecenia, pracowałem na etacie, a nawet prowadziłem swój własny biznes zatrudniając ponad 20 osób. To pozwala mi spojrzeć na sukces, rozwój osobisty oraz metodę zarabiania pieniędzy z każdej możliwej perspektywy.

Na własnej skórze sprawdziłem, że MLM gwarantuje stabilność pracy dla każdego konsekwentnego partnera, oferując wolność związaną z prowadzeniem własnego biznesu. MLM to także synonim pełnego bezpieczeństwa. Dzisiaj w ogóle nie zastanawiam się nad tym co powinienem zrobić, by żyć na wysokim poziomie za miesiąc, pół roku czy nawet dwa lata. Dzisiaj myślę o tym jak budować swoją przyszłość długoterminowo by być zabezpieczonym finansowo do końca życia, ponieważ dochody pasywne to komfort spokojnego snu.

mlm2

Zauważyłem, również że dzięki własnemu doświadczeniu wyciągnąłem unikatowe wnioski. Oznacza to, że możesz godzinami czytać różne blogi, portale, fora, jednak nie znajdziesz tam tego, co opisałem poniżej.

Czy znasz powiedzenie, wedle którego w MLM najważniejszy jest lider i to od niego zależy co osiągniesz? Poprzez lidera należy rozumieć najbliższą osobę, z którą współpracujesz i która towarzyszy Ci w drodze przez wszystkie szczeble kariery szkoląc, wspierając i prowadząc do celu jak po sznurku.

Zwróć uwagę, że ja w MLM osiągnąłem już prawie wszystko. Co więcej, Dopracowałem do perfekcji system, dzięki któremu praktycznie każdy może osiągnąć to samo co ja
i to w czasie krótszym niż 18 miesięcy. Dlatego właśnie teraz, w tym momencie… nie za godzinę, ani jutro… właśnie teraz oboje skupmy się na tym, co Ty możesz z tego mieć i jakie korzyści masz szansę osiągnąć.

Ten rozdział jest skierowane przede wszystkim do Ciebie i dla Ciebie, a więc podsumowując skupimy się na tym co Ty możesz osiągnąć dzięki pracy w MLM i dzięki współpracy ze mną.

Teraz przeczytaj uważnie na temat 3 kluczowych moim zdaniem aspektów kariery w MLM jakim jest: